Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poklona

(Jana Palicová, 10. 8. 2008 14:57)

AHoj,
náhodou jsem zabrousila na Tvé stránky a mooc se mi tu líbí.Máme podobné zájmy ,jen nemám tolik času tvořit,Jsem doma s roční ďáblicí a když si utrhnu kousíček času a něco rozdělám ,vzbudí se a nadšeně vše přesouvá a pomáha,ale to jistě znáš.
Přeji hodně úspěchů a ještě více takových věciček ,které dělají život barevnější.

S pozdravem Jana

mafinka01.blog.cz

(Martina, 30. 7. 2008 6:37)

Ahoj Míšo
Občas k tobě zajdu a jak jsem tak koukala,zjistila jsem,že jsem ti ještě nepísla.
Máš to tu moc hezké.Jak styl stránek,tak tvojí tvorbu.Jsi velká šikula.
Míšo,měj se krásně,ať se ti dál krásně tvoří,hodně nápadů a ještě více času:-).
Ahojky Marťa

Pro paní Ruth

(Michaela, 23. 5. 2008 11:13)

Dobrý den,
samozřejmě by to možné bylo, záleží, jakou máte představu, cena se pak odvíjí od složitosti, spotřeby a druhu použitého materiálu. Kdyžtak mi napište podrobnější info /velikost, aplikace, barva, Vaše představa / a já spočítám předběžnou cenu. Napište mi, prosím, na e-mail: m.zeida@seznam.cz

Dotaz - cena

(Ruth Šormová, 23. 5. 2008 9:46)

Dobrý den, ráda bych našim přátelům, kteří čekají v listopadu narození dvojčat, dala jako dárek dvě patchworkové deky pro malé děti, které by mohli nejprve využít jako originální přikrývky a po pár měsících jako deky na hraní. Můžete mi, prosím, napsat, kolik by u Vás taková dětská patchworková deka stála a zda by vůbec bylo možné si je na konec října objednat ? Děkuji, Ruth Šormová

Poděkování

(Věra,Havl. Brod, 2. 5. 2008 23:14)

Paní Míšo, tak jsem si prohlédla všechny Vaše fotografie a musím dodát, že jsem ještě tak pěknou práci neviděla. Moc děkuji a neustále se budu na Vaše stránky vracet. Díky,díky.Mám ráda šikovné lidičky a Vy k ním bezesporu patříte vrchovatou měrou.

Krásný věcičky

(Vlasta, 17. 4. 2008 22:56)

Vždycky mě potěší, když vidím, že existuje někdo, kdo nemarní svůj čas "přežíváním", ale tvoří,..a tvoří...Pro potěchu svojí duše a pro potěchu okolí. Děláte moc hezký věcičky!!!

Velká pochvala

(Hanka, 19. 3. 2008 18:14)

Míšo, ty jsi prostě neuvěřitelná šikulka. Hanka

Pozdrav

(Svatava, 4. 3. 2008 14:32)

Dobrý den paní Míšo!Musím opět pochválit.Je to nádhera.Ty nové věci jsou moc hezké.Já jsem vytvořila zatím jenom vláček ,jako kapsář na hračky.Mám dvouletého vnoučka a tak víc na něho pletu.Ale doufám,že to druhé bude vnučka a budu ji moct vytvořit takovou nádheru jako vy své neteři.Teď tvořím patchworkovou zavinovačku pro miminko.Zdravím vás a všechny tvořivé osůbky Svatava

Radost

(Míša, 20. 2. 2008 14:13)

Míša děkuje Míše za milou pochvalu:-)
Patchwork je moje malá radost, škoda jen, že spolyká tolik moc času a toho se, jak to všechny dobře známe,
stále nějak nedostává. Právě mám rozdělaný "slaďoučký" kočárek a postýlku pro mojí malinkou neteřinku Klárku, jen co to dodělám, nafotím a přidám do galerie k hračkám, snad se bude líbit.

To je nádhera

(Míša, 20. 2. 2008 7:52)

Dobrý den Míšo, hledala jsem inspiraci, a na vašich stránkách jsem jí našla.. Je to opravdu krása. Asi hned začnu tvořit. Vaše stránky jsou moc pěkné. Přeji mnoho nápadů a děkuji za inspiraci.

Hurá

(Míša, 28. 12. 2007 10:02)

Ahoj Věrko a vůbec všichni, opravdu mě moc a moc těší, že jsm tyto stránky netvořila nadarmo. Naopak se chystám je rozšířit a pokusím se i o malý obchůdek s látkami a různými pomůckami, uvidíme jak se v roce 2008 zadaří.
Všem přeji v příštím roce hodně moc krásných zážitků a prožitků a štěstí a lásky a samozřejmě zdravíčka.

Čerpám inspiraci

(Věra, 28. 12. 2007 9:36)

Ahoj Míšo, Tvé stránky se mi moc líbí, ráda sem chodím čerpat inspiraci, jsem nadšena z TVých obrázků, jsi šikulka, přeji Ti do nového roku spoustu úspěchů a ať se Ti daří vše ,na co sáhneš.

Čas - hlavně ten předvánoční

(Danka, 12. 12. 2007 12:28)

Zdravím všechny tvořilky a především paní Míšu. Všechny nás teď asi honí čas. A hlavně ty z nás, co se rozhodly vyrobit dárečky vlastníma rukama. Taky nestíhám, ale každý den ze mne aspoň něco malého "vypadne" a mám z toho vždycky radost. Jen doufám, že stejnou radost budou mít i ti obdarovaní. Přeji všem příjemně strávený adventní čas a krásné Vánoce. Danka

pro paní Dášu

(Michaela, 11. 12. 2007 8:02)

Dobrý den, paní Dášo, díky za pochvalu, mám také moc ráda cihly a vůbec všechny přírodní materiály, protože se dají tak krásně kombinovat.
Na jaře chystáme s manželem další úpravy, tak určitě opět fotogalerii rozšířím.
Do budoucna chystám i nějaké podrobnější návody na šití, ale zatím mě "trápí" čas...:-)))

poděkování

(Dáša, 10. 12. 2007 19:55)

Dobrý večer,musím moc poděkovat za pěkné stránky,miluji cihlovou zeď v bytě,moc pěkné a vkusné.Našla jsem Vás úplně náhodou.Jsem ráda,nebudu tu určitě jenom jednou.Zkoušíme s dcerou vytvářet.Díky.

pohlazení

(Marie, 8. 11. 2007 18:13)

Jsem posedlá patchworkem,tak mně vždy pohladí po duši,když najdu tak pěkné stránky. Často brouzdám po odkazech na patchwork ale Vaše stránky jsem navštívila poprvé.Vaše práce jsou pečlivé,nápadité a hezké. Přeji hodně dobrých nápadů a těším se,že se podělíte s námi,stejně naladěnými. Těším se na další obrázky.Marie

Tak tedy klobouk dolů

(Danka, 8. 11. 2007 13:57)

Hned jsem zvědavě nakoukla, abych zjistila, že tyhle stránky jsem už navštívila, když jsem před 14 dny hledala návod, jak na decoupage a zaujaly mě už tenkrát. Vidíte Míšo, jak se na internetu svět zmenšuje. Chválím Vaše stránky a hlavně to, co jste vytvořila. Mějte se hezky a možná brzy nashledanou.
Dana

Šikovná paní Míša

(Svatava, 14. 10. 2007 22:00)

Dobrý večer paní Míšo,opět jsem zavítala na vaše stránky a vidím,že jste nezahálela.Koupila jsem si zelenou látku s vánočním motivem a neměla jsem žádnou představu na co ji použiju. Díky vám jsem našla inspiraci, ty stromečky jsou moc hezké!A ostatní nové věci také. Jen tak dál ať můžu opisovat!Mějte se moc pěkně a ať vám jde práce od ruky.Svatava

A zase díky

(Michaela, 14. 9. 2007 7:46)

Paní Svatavo, děkuji za milou zprávičku, opravdu to moc potěší. Mohu slíbit, že tento víkend přibude pár nových výtvorů, mám něco rozdělaného a už začínám šít na Vánoce, posháněla jsem pěkné látky s vánočními motivy, tak se pokouším hlavně o ubrusy a prostírání.

Pochvala

(Svatava, 13. 9. 2007 23:36)

Paní Míšo jste velice šikovná.Hlavně se mě líbí zahrada a vaše dekorace v bytě.Patchvork je nádherný!Taky se pokouším o nějaké výtvory.Na vaší stránku se chodím docela často dívat. A velice se divím,že vám tak málo lidí píše,když vaše práce jsou tak hezké! Zdravím a přeji hodně uspěchů Svatava